Filmų RSS RSS

Kodėl tiek mažai įrašų?

- Geg. 04, 2011, Filed under: kita, tinklaraščiai
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: +1 (balsų: 1)

Pagrindinė priežastis, kad įrašo paruošimas užima daug laiko – ypač su mano sugebėjimais „trumpai“ rašyti. Dėl to kartais atrodydavo, kad gaunasi „darbas dėl darbo“ – o tokios ideologijos aš labai nepripažįstu. Taip ir neišmokau rašyti greitai ir produktyviai, kad būtų ir laikas sveikas, ir autorius sotus.. ir skaitytojams įdomu.

Kita priežastis – „internetinis gyvenimas“ pasiskirstė per visokius socialinius tinklus: Facebook’as, Google Reader ir kitokie Twitter’iai. Visi tie tinklai padeda rašyti ir dalintis trumpomis mintimis bei radiniais – „greitai ir produktyviai“ (nors dėl „produktyviai“ – dar klausimas). Aišku, tai ne tas pats, kaip tikras tinklaraštis, bet „saviraiškai“ kartais užtenka ir pomikrobloginti.

Rezultate jau ir pats baigiu pasiklysti kur, kas ir kaip, o tinklaraštyje kaupiasi tik juodraščiai, kuriuos sutvarkymui ir „pagimdymui“ –  sunku surasti laiko, arba tiesiog jo pagailo.

 

Tą progą, autoriaus teisėmis truputi „papiarinsiu“, kur galima mane dar rasti, jei kažkas norėtų bendrauti ir sekti (arba „followinti“, kalbant šiuolaikine kalba):

Google+ – šiuo metu tikriausiai pagrindinis tinklas, kur būnu.

 

callia.lt puslapis Facebook’e – čia dubliuojasi visi įrašai iš tinklaraščio, tačiau kartais įdomius, juokingus ir kitokius absurdus parašau tiesiai šiame puslapyje, ir tai nepatenka į tinklaraštį.

callia.lt filmai ir filmų RSS – kad neteršti tinklaraštį, čia bandau fiksuoti visus žiūrėtus filmus, ir stengiuosi juos  trumpai ir lakoniškai aprašyti. Jei kam įdomios tokios filmų subjektyvios mini apžvalgėlės su nuorodomis į visokius imdb.com’us – welcome.

Twitter – Šiuo metu labiau stebiu (followin’u), pats kažką parašau tik retkarčiais. Ir vis dar nesuvokiu kaip neišprotėja tie, kurie „followina“ kokius 400-500 twitterintuojų. Ar gyvenimui tada dar lieka laiko? :)

Shared from Google Reader – čia dalinosi tuo, ką randu įdomaus savo RSS srautuose. Panašu, kad šis daiktas jau persikraustė į Google+.


VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: +1 (balsų: 1)

Komentuoti


šeši − = 1

Paieška

Archyvas

  • 2012 (1)
  • 2011 (9)
  • 2010 (42)
  • 2009 (97)