Filmų RSS RSS

Tuo tarpu, kai Lietuvoje priimami įstatymai, saugojantis nepilnamečius nuo visokių peredastiškumų, užsienio žaidimai šlovina tautų, lytinių pakraipų ir kitų abrikosų visokeriopą toleranciją. Šiaip įdomu, klausimas lygiagrečia tema – ar pas mus kažkas prižiūri žaidimų rinką? Ar ten galima ir alkoholį reklamuoti iki 22 valandos, ir narkotikus vartoti, ir per žmones važinėti. Aišku, kalbant apie visokius GTA ir šiaip apie bėgiok-žudyk-grožėkis-kroviaką-ir-kitais-skraidančiais-smegenų-likučiais žaidimus – tai „Dragon Age: Origins“ tik gero mokina, o ir scenos labiau grožinės (neįvertinant pakraipų).

Eilinį kartą truputi nukrypau, įrašas ne apie tai – žodžių žiūrim toliau. :)

Pradžia tokia visai  nieko, graži Lelianos dainelė, gražiai įdėta į kontekstą. Atliekama na narodnom русско-абиссинском языке ушельцев (suprask, žodžių ir akordų perrašyti duoti negalėsiu):

http://www.youtube.com/watch?v=ig2A5t-76ik

O čia tokia eilinė scena iš žaidimo – tokių ten yra ne viena (dainuoja mums ir toliau už kadro liūdinti Leliana):

Toliau skubu jums pranešti, kad kalbos apie elfų peredastiškumą – yra grynas melas. Jie ne peredastai, jie – „dvigubi“:

http://www.youtube.com/watch?v=J8EIb2WtiYk

Žaidžiant už moteriškus personažus, jie irgi nebus diskriminuoti ar nuskriausti  dėl savo pakraipų – „Dragon Age: Origins“ kūrėjai už pasirinkimo laisvę:

http://www.youtube.com/watch?v=8h3dOukRX4Y

Šitų orgijų iki galo deja neparodė, tik suintrigavo, kad aukščiau paminėtos scenos tai dar ne viskas:

Žodžiu rezultate gavome universalų žaidimą, tinkantį visoms pakraipoms. Ar tai yra nauji vėjai žaidimo industrijoje? O gal tik RGP srityje.. na, kad labiau į žaidimą įsilieti. :))

P.S. šiaip žaidimas iš tikrųjų yra geras. RPG mėgėjams – must see & must play. Sakydamas, kad Risen bus metų RPG žaidimas – klydau. :)


, , , , , ,
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 0)

5 Comments

 • Eugenijus
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Ech nesispoilinsiu, nes pats kaip tik dabar zaidziu si zaidima :D

 • Aleksanderis
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Pavėluotai tu kažkaip vis bandai viską. :D Vajus su šiuo žaidimų jau prieš kokių porą mėnesių praėjo. Ir tai ilgai įrašas prasivaliojo, kol prisiruošiau – ir vis vien dar „spoilinu“ skaitosi. :D
  Na bet gero žaidimo. ;) Šiaip nesistenk labai, nes vis vien ten visi mirs gale, kaip visada. O pagrindinis herojus pasikars ant šakos elfų miške. ;)

 • Eugenijus
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  O kas pasake, kad reikia skubet viska bandyt?:D
  As niekur neskubu:)

 • Sistem
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Tikrai nesitikėjau treesome ;] Ačiū už akis atveriantį straipsnį.

 • simas
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  krc neturiu aploudo bet kaszaide supras kad pikantiskiausio kadrocia ideta nera as kalbu apie sena kai nusikelete su mage is misku i ta kita platuma pas demonus kovojant del berniuko givybes redclife ir susitinkate su bosu demone ten ta demone snekedama visalaika trina savo papus ir netik turiu pridurti jog jos krutine visiskai nuoga tik ant speneliu kaskaspradurta =DD atrodo tikrai gerai ir net kai trina papus jie gan realistiskai juda seip zaidimas tikrai traukia labai geras siuo metu turiu ir abudu papildymus patiko kureju ismone padaryti siek tiek erotikos atrodo koks iskrypes azijietis ideda biski mangos ar hentajaus isminties i zaidimu ertme tai pagyvina zaidima ;) siulau visiem palost kas megsta rpg

Leave a comment


keturi × = 4

Paieška

Archyvas

 • 2011 (7)
 • 2010 (40)
 • 2009 (97)