Filmų RSS RSS

Filmas „The Book of Eli“, arba Fallout’o mėgėjams посвящается

- Gru. 25, 2009, Filed under: kinas
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 0)

Praėjo mano (ir ne tik mano) vieno laukiamiausio filmo Avatar premjera. Toliau liko The Road – tikriausiai bus gan sunkus ir rimtas filmas. Taip pat gal reikės dar naujovišką Sherlock’ą pažiūrėti, nors iš jo labai daug nesitikiu – kažkaip labai jau spidermenus visokius priminė savo treileriais.

Tačiau radau dar vieną neblogą variantą, kurį galima įrašyti į intensyviai laukiamųjų sąrašą. Nors priežastis yra šiek tiek subjektyvi ir suprantama turbūt tik tiems, kas yra žaidęs žaidimą Fallout ir ypač trečia šio žaidimo dalį. Visumoje dar neaišku kas gausis iš to filmo – gal tai bus eilinis holivudiškas lakstyk-žudyk šlamštelis, gal iš tikrųjų bus galima lyginti su Fallout’u, o gal filmas net ir Fallout’o akyse nemačiusiems žiūrovams patiks.

Hm, aš vis dar neįvardinau apie ką aš čia šneku?  Nieko keisto – gi senas intrigantas aš. Dar pora trūūūmpų pastraipų mano stiliuje – ir prasitarsiu. :)

Na gerai, šneku aš apie naują filmą su gan gerai žinomu šiltuose kraštuose afro-negru – Denzel Washingtonu. Filmo pavadinimas – „The Book of Eli„. Filmas yra post-apokaliptinis veiksmo vesternas, ar kažkoks panašus kokteilis. Galima sakyti post-2012. Vieniems patinka žiūrėti/filmuoti pačias apokalipses, kitiems – kas būna po tų visokių spec-efektų ir pasaulio-pabaigų. Filmą „The Book of Eli“ būtų galima priskirti prie antro tipo, ir jis yra ne šiaip sau post-apokaliptinis, bet iš tikrųjų primena Fallout’ą. Pažiūrėkit patys:

Paveiksliukas paimtas iš Kotaku.com

Gan įspūdingas panašumas, tiesa?

Šiaip ar taip, iš filmo vis dar nieko ypatingo nesitikiu – gal geriau tikėtis per mažai ir paskui būti maloniai nustebintam, nei nusivilti. Režisieriai – The Hughes Brothers – savo vardais ir portfolio irgi nieko įspūdingo nežada, bet nespręskim iš anksto. Fallout’o mėgėjams šiaip ar taip teks pasižiūrėti.

Laukti filmo liko ne daug, ir, bent jau Amerikoje, premjera įvyks iškart po Naujųjų – sausio 15d. Tikiuosi ir pas mus labai neužvėluos.

Treileriai:

http://www.youtube.com/watch?v=JKfZrbS79To


, , , ,
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 0)

5 Comments

 • Eugenijus
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Na su Denzeliu W visi filmai geri :) Tikekimes ir sitas nebus isimtis.

 • Aleksanderis
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Permečius IMDb ir šiaip pačiam prisiminus, tai filmai labiau vidutiniški nei geri (viduriukas turbūt apie 7-7.5).
  Šiaip ar taip labiau ne Denzelis gąsdina, o režisieriai. Šitie išvis nieko ypatingo dar neturi savo sąskaitoje. ;)

 • Eugenijus
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  MAN geri :) O IMDB ivertinimus 7 ar 7.5 tai visgi priskirciau prie geru, vidutiniski tai 5-6.

 • Aleksanderis
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Supratau, kad TAU, su to nesiginčijau. Aš taip pat, kaip ir tu, noriu kad šis filmas būtų geras. :)
  O dėl tų reitingų, tai kadangi filmus su reitingu 1-5 gan sudėtinga aplamai vadinti filmais vertais dėmesio, tai ir gaunasi, kad viduriukas būtent ir yra apie 7-7.5. ;)) Nors sistema ir dešimtbalė, bet matematika gaunasi truputi kitokia. ;)

 • Eugenijus
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Na kartais ir viduriukas, o kartais ir visiskas mesliukas :D Vakar paziurejom Paranormal activity… Ivertinimas 7, istverem 40min ir isjungem didesnio sh dar nebuvau mates :D

Leave a comment


− keturi = 0

Paieška

Archyvas

 • 2011 (7)
 • 2010 (40)
 • 2009 (97)