Filmų RSS RSS

Krepšinio rungtynės tarp Afganistano ir Zambijos baigėsi taikiai 0:0

- Rgs. 12, 2009, Filed under: juokinga ir įdomu, sportas
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: +2 (balsų: 2)

funnybasketballKad nebūtų taip liūdna per kol kas nelabai sėkmingą Lietuvos rinktinei čempionatą, tai prisiminiau vieną smagų reportažą. Gal pagyvins nuotaikas. Iškart pasakysiu, kad autorius ne aš, ir kas autorius – būtų sunku pasakyti. Jei kas žinot – prisipažinkit. ;) Pas mane šis reportažas užsiliko po neatmenamų laikų, kai dar leidau brangų laiką Lineage 2 pasaulyje. ;))

***

Toliau tęsiasi tarptautinis turnyras Angoloje. Vakar įvyko paskutiniai pirmojo etapo susitikimai. Įdomus rezultatas užfiksuotas B pogrupyje, kur ietis surėmė seni varžovai – Afganistano ir Zambijos rinktinės. Nepaisant atkaklios ir permainingos kovos – nei Azijos, nei Afrikos atstovams taip ir nepavyko pelnyti taškų, tad rungtynės baigėsi taikiai.

Rungtynėse užfiksuota tikra tritaškių liūtis. Abi komandos metė po 50 kartų (viso 100), apie trečdalis metimų lietė lanką. Ypatingai pastangas dėjęs ir stebėtinu netaiklumu pasižymėjęs Afganistano komandos lyderis Achmedas Sodžubajevas apgailestavo, kad jo komandos draugai susidūrė su jiems nebūdingu lankų aukščiu.

„Vis dėlto rungtynės vertinu teigiamai, mat skirtingai nei susitikime su Turkmėnistanu, turėjome keletą neblogų progų atakuoti iš po krepšio, tačiau sėkmė šį vakarą nuo mūsų nusisuko“ – apgailestavo 38 metimus prametęs snaiperis.

Zambijos rinktinės atstovai nuo komentarų susilaikė.


, , ,
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: +2 (balsų: 2)

Leave a comment


× 8 = aštuoni

Paieška

Archyvas

  • 2011 (7)
  • 2010 (40)
  • 2009 (97)