Filmų RSS RSS

Maximos akcijos – stebuklų metas

- Rgp. 07, 2009, Filed under: juokinga ir įdomu
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 0)

Maximos akcijaPrieš porą savaičių buvo Maximoje akcija (jau antroji tokia) – 40% nuolaida lagaminams ir kelioniniams krepšiams. Lagaminą jau turėjom nuo praeitos akcijos, šį kartą norėjom įsigyti krepšį. Priėjome prie lentynų kur buvo visas tas gėris sudėtas, šalia, kaip ir turėjo būti, pakabinta lentelė su geltonu/raudonu lapeliu, kad vyksta akcija ir visa kita. Viskas tvarkoj – paėmėm.

Sumokėjus už prekes pastebėjau, kad kažkaip čia per brangiai gavosi. Čekyje dar taip naglai eilinį kartą paminėta ta akcija-atrakcija su nuolaida, kad išvis nieko nebesupratau. Nuėjom į informaciją pasiaiškint kaip čia kas. Informacikasininkė irgi ilgai žiūrėjo į šį čekį,  ir taip pat ilgai negalėjo suprasti tos gudrios aukštosios matematikos – juk 40% nuo 49.99Lt tai toli gražu ne 2.80Lt.

Pasiskambinėjo ji visokioms vadybininkėms, tai pasirodo, daiktas, kurį paėmėm mes, teisingai yra vadinamas ne koks nors ten kelioninis krepšys, o tiesiog – kuprinė. O nuolaida (2.80Lt) buvo pritaikyta lagamino spynai. Kas irgi keista – juk irgi ne krepšys koks nors, o spyna.

Vat taip va mus ir prigauna ant žodžių. Ir dar paskui čekyje labai aiškiai surašo kokia nuolaida už kokią akciją buvo pritaikyta. ;)


,
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 0)

5 Comments

Leave a comment


penki + 8 =

Paieška

Archyvas

  • 2011 (7)
  • 2010 (40)
  • 2009 (97)