Filmų RSS RSS

Krepš.. T.y. gyvūnų pa-sau-ly-jaaaa

- Lie. 02, 2009, Filed under: juokinga ir įdomu
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 2)

Radau čia seną-gerą, dar mokyklos laikų, istoriją apie gyvūnų pasaulį. Kas skaitęs anksčiau – tai gal maloniai prisimins, kas ne – pasijuoks naujai. ;) (Autorius nežinomas, bet ne aš.)

*****

Gyvūnų pasaulyjeMeška buvo šleivas, nerangus ir netvarkingas  gyvūnas. Kaip ten bebūtų – geresnio ir draugiškesnio už jį daugiau miške nieko nebuvo. Tačiau kiti gyvūnai matė tik Meškos išvaizdą, dėl ko jis baisiai pykdavo,  gaudydavo tuos gyvūnus ir žiauriai juos suspardydavo kojomis. Dėl to gyvūnai jo nemėgo. Nors jis ir buvo labai geras ir draugiškas. Ir linksmas. Jis mėgdavo smagius pokštus. Už tuos pokštus gyvūnai ji ėmė neapkęsti ir pradėdavo mušti. Taip, sunku šiam pasaulyje būti geru, draugišku ir linksmu.

Vilkas irgi buvo negražus ir netvarkingas. Ir dar jis buvo labai blogas ir žiaurus. Tačiau žvėrys nejautė jam neapykantas ir jo nemušdavo. Todėl, kad Vilkas mirė dar ankstyvoje vaikystėje. Nes Meška gimė anksčiau nei Vilkas. Taip, gerai, kai Gėris nugali Blogį.

Zuikis irgi buvo blogas ir žiaurus. Ir netvarkingas. Ir dar jis buvo bailus. Šunybių Zuikis niekam niekad nekrėsdavo. Nes bijojo. Tačiau jį vis vien visi stipriai mušdavo. Todėl, kad Blogis visada turi būti nubaustas.

Genys irgi buvo blogas ir žiaurus. Kitų gyvūnų jis nemušdavo, nes neturėjo rankų. Dėl to jis savo pyktį išliedavo ant medžių. Genį nemušdavo. Todėl, kad negalėjo jį pasiekti. Vieną kartą jį mirtinai prispaudė nukritęs medis. Sklandė gandai, kad medis atkeršijo. Po šito įvykio gyvūnai visą mėnesį bijojo siusiuoti ant medžių. Jie susiuodavo ant Zuikio. Zuikis peršalo ir mirė. Visiems buvo aišku, kad kaltas buvo Genys. Tačiau jo dėl to nelietė. Nes negalėjo iškrapštyti iš po medžiio. Taip, Blogis kartais lieka ir nenubaustas.

Kurmis buvo mažas ir aklas. Jis nebuvo blogas. Jis tiesiog gerai darė savo darbą. Tai jis apvalgė šaknis medžio, kuris nukrito ant Genio. Apie tai nieks nesužinojo, ir dėl to Kurmio niekas neprimušė. Jį išvis retai mušdavo – dažniau gąsdindavo. Tačiau jį buvo labai sunku išgąsdinti, nes jis buvo aklas, ir nematydavo, kad jį gąsdina. Kai nepavykdavo išgąsdinti Kurmį, žvėrys labai nuliūsdavo. Ir mušdavo Mešką. Dėl to, kad buvo labai apmaudu. Vieną kartą Meška taip pat užsimanė išgąsdinti Kurmį. Bet Kurmis neišsigando. Dėl to, kad Meška jį užmušė. Netyčia. Tiesiog Meška buvo labai jau nerangus. Ir žvėrys jį labai stipriai sumušė.  Net nepaisant to, kad Meška pasakė, jog jis tik pokštavo.  Negerai, kai tavo pokštų niekas nesupranta.

Lapė buvo labai gudri. Ji galėjo apgauti praktiškai beleką. Kai jai tai pavykdavo, ją nemušdavo. Tačiau kartais jai ir nesisekdavo. Ir ją mušdavo. Mušdavo visu mišku. Ir ji nebegalėjo nieko apgauti. Todėl, kad labai sunku ką nors apgaudinėti, kai tave muša. Vieną kartą ją sumušė iki mirties. Taip, apgaulė visada išlenda į paviršių.

Šernas buvo didelis, stiprus ir baisus. Visi jo bijodavo. Ir todėl jį mušdavo tik visu mišku. Arba tiesiog mėtydavo akmenis į jį. Šernas šito labai nemėgo. Ir vieną kartą naktį jis paslėpė visus miško akmenis. Už tai jį labai stipriai sumušė. Daugiau Šernas akmenų neslėpdavo. Tiesą sako – laikas rinkti akmenis ir laikas jų niekad neliesti.

Ožys buvo nei blogas, nei geras. Jis buvo tiesiog Ožys. Jis dažnai ožindavo.  Ir jį bijodavo mušti. Ir jis visiems savo ožinimu seniai įgriso. Dėl ko vieną kartą jį sumušė iki mirties. Todėl, kad kitaip jis mirtų dėl senatvės. Kada nors. Kai Ožys mirė, Meška stipriai verkė. Todėl, kad Meška slaptai mylėjo Ožį. Taip, meilė pykta – pamilsi ir Ožį.

Ežys buvo mažas ir spygliuotas. Jis badėsi. Jis nebuvo blogas, jis badėsi dėl savo prigimties. Dėl to jį mušdavo tiktai į pilvą. Ežys to nemėgdavo ir pradėjo skustis plikai. Ir tada jį pradėjo mušti kaip ir visus. Taip, sunku būti ne tokiu kaip visi.

Skunkus buvo beveik toks pat kaip Zuikis. Bet labai jau smirdantis. Jis blogai kvepėjo. Jį mušdavo tik suvyniojus į polietileninį pakelį. Tada kvapas buvo ne toks stiprus. Vieną kartą buvo Skunko gimtadienis. Jis pakvietė visus gyvūnus, nes buvo godus ir mėgdavo gauti dovanas. Ir žvėrys jam padovanojo polietileninį pakelį. Ir stipriai sumušė iki sąmonės praradimo. Ir Skunkas užduso pakelyje. Jį taip ir palaidojo. Pakelyje. Labai Tolimajame Miške. Todėl, kad miręs Skunkas smirdėjo dar stipriau. Paskui atėjo Labai Tolimojo Miško gyvūnai ir visus stipriai sumušė. Jiems nepatiko mirusiojo Skunko kvapas. Taip, su kaimynais reikia gyventi taikiai.

Žiurkėnas taip pat buvo labai godus. Ir turtingas. Jeigu jis dalintųsi savo turtu, jį taip stipriai nemuštų. Tačiau jis buvo labai godus. Už tai jį mušė, stipriai. Ir jam vis vien tekdavo dalintis. Dėl ko jis stipriai verkdavo. Taip, turtingi irgi verkia.

Liūtas buvo karalius. Jis valdė mišku. Karalius mušti negalima. Tai Įstatymas. Tačiau žvėrys seniausiai padėjo ant Įstatymo. Žvėrys mušdavo Liūtą. Ne už ką. Todėl, kad taip jau čia priimta…


, , , ,
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 2)

3 Comments

 • dainius
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  ei brol, o kur paskutinis sakinys, kulminacija?
  Kiek pamenu paskutinis sakinys buvo: „O aušros čia tykios…“, na nebent su kita istorija painioju :) Kažkaip jaunystę prisiminiau.

 • Aleksanderis
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Gal kažkuriam variante ir buvo Tavo paminėta replika. ;)
  O variantų galėjo būti daug, nes per liaudį išilgai vaikščiojo, be aiškios autorystės – todėl laisvų perpasakojimų tikrai galėjo būti. Kažkas vieną pridėjo, kažkas – dar ką nors, trečias – „išmėtė lišnas dalis“, ir panašiai. ;)

 • alexsiuke
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  AS APIE SAVO ZIURKENA TRUPUTI NE I TEMA BET…
  AS JI LABJ MYLEJAU KARTAJS KJ KANDZIOJOSI NEMAITINDAVAU ;.; GAILIUOSI NES JIS MIRE ZIAURIU BUDU
  AS JO NARVO LABAI ILGAI NEVALIAU IR ANT JO ATSIRADO MAZI ORANDZINIAI VABALAI IR IS MANO ZIURKENO PILVO JU PILNE TEN BUVO LAKSTE PO BISA KUNA KARTAJS NET IS BURNOS ;(
  WOS ATSISTODAVO IR VAIKSCIODAVO LABAI LETAI IR VELKDAMASIS SU SAVO KOJOM.. MANO BROLIUI BUVO LABAI GAILA NENOREJO KAD TJP KANKINTUSI TJ JI ISMETE TOLI PRO LANGA
  PO DIENOS TA PELE ATEJO IKI MANO LANGO TJ REJSKIAS LABAI KANKINOSI IR MIRE O AS VERKIAU…

Leave a comment


aštuoni + = 10

Paieška

Archyvas

 • 2011 (7)
 • 2010 (40)
 • 2009 (97)