Filmų RSS RSS

Star Wars kitaip, arba Eilinis Džedajaus Sugrįžimas (pasiilgot?)

- Bir. 12, 2009, Filed under: kinas
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 0)

Esu senas Žvaigždžių Karų (Star Wars) visatos didelis ne taip, kad fanatas – greičiau mėgėjas. Bet didelis. Iš pradžių, dar vaikystėje, kažką mačiau kino teatre – nors ir nieko neprisimenu ką ten mačiau. Paskui žiūrėjau per juodai-baltą Šilelį trijų serijų ciklą per Videokauką (Rolando Maskoliūno). Vėliau išleido 20-metines atnaujintas Žvaigždžių Karų versijas – kurias žiūrėjau per video-magnetofoną (kažkada ir tokie prietaisai buvo). Daugmaž tuo metu taip pat pasirodė ir naujas – Pirmas Žvaigždžių Karų Epizodas (Star Wars: Episode I – The Phantom Menace), kurį vieną kartą taip pat spėjau pažiūrėti per „magę“. Na, o vėliau jau prasidėjo divIksai, sidi, dividi ir kitokie abrikosai, per kuriuos kelis epizodus pažiūrėjau dar kažkiek kartų.

Paskutinį epizodą (Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith) jau buvo galimybė pažiūrėti kino teatre. Po šio epizodo ir vėl dar kartą visus kitus epizodus teko peržiūrėti, nes PAGALIAU atsirado galimybę visą tą epopėją sujungti į vieną visumą – to Star Wars’ų gerbėjai laukė jau kelis metus.

Štai tokia trumpai-vidutiniškai-ilga įžangą į tai, kad gerbiamasis Džedajus ir vėl grįžta! (Šitoje vietoje turėtų pasigirsti žaliojo neoninio lempo-kardo bžui-bžui garsas ir piktojo-raudonojo-džedajaus raudonų akių blykštėlėjimas tamsoje). Ir pagal viską greitu laiku vėl teks peržiūrinėti visus epizodus.

Kur jis, nafig, grįžta? – paklausite Jūs – juk Darth Vader’is demistifikuotas, Imperatorius sėkmingai numestas pasikrauti nuo branduolinio reaktoriaus, galaktikoje vyrauja taika-družba-ževačka. O grįžta jis vieno tikrojo Žvaigždžių Karų visatos fano Adywan dėka, kuris liko žiauriai-nemaloniai nustebintas Darth Vader’io ružavą neonkę paskutiniojoje Karų versijoje. Todėl spjovė, patrynė rankom, surado dar vaikystėje močiutes padovanotą spalvotųjų flomasterių rinkinį ir ėmėsi photošopinti.

Koks gi šio gerbiamo tapytojo nuopelnas? Jis totaliai perdirbo visus efektus, panaikino daugybę klaidų (šešeiliai ne į tą pusę, operatoriaus kamera atspindyje, Čiubaka su pamirštais nusivilkti MaikloDžordno marškinėliais, kraujo pėdsakai iš rankos nukirstos lightsaber’iu – ir panašius „bugus“). Visas pakeitimų sąrašas yra surašytas aukščiau pateiktoje nuorodoje į forumą, ir taip pat vizualiai visus pakeitimus galite pamatyti galerijoje. Keletas pavyzdžių:

StarWarsRevisitedIV-1 StarWarsRevisitedIV-2

StarWarsRevisitedIV-3 StarWarsRevisitedIV-4

Aš likau tikrai nustebintas ir sužavėtas padarytu darbu, ir jau siunčiuosi trailerį. Kažin ar patys Lucalfilm’o montažininkai padarytų geriau – daugelis to pradėjo abejoti.

STAR WARS REVISITED IV cover by ADYWAN


, , , , , , , , , ,
VN:F [1.9.22_1171]
 
Įvertinimas: 0 (balsų: 0)

3 Comments

Leave a comment


penki − 4 =

Paieška

Archyvas

  • 2011 (7)
  • 2010 (40)
  • 2009 (97)